Відтепер, після міграції хостингу, усім клієнтам доступний режим обробника LSAPI.

Що це таке

Спочатку протокол LSAPI (LiteSpeed ​​Server Application Programming Interface) розроблявся для налагодження швидкого і стабільного зв’язку між веб-сервером LiteSpeed ​​(LSWS) і панеллю керування.

Надалі, LSAPI отримав сумісність з веб-сервером Apache як модуль обробки PHP. На даний момент, модуль інтегрований з Apache версій 2.2/2.4.

Кому це потрібно

Режим роботи php LSAPI допоможе прискорити завантаження сервера, і як наслідок будь-якого веб-сайту. Швидкість, з якою веб-сторінка відкривається у користувачів, яка безпосередньо впливає на лояльність клієнтів і позиції сайту в пошуковій видачі.

Завдяки наявності конфігуратора .htaccess, LSAPI особливо корисний для ресурсів з динамічним контентом, що обробляють великі обсяги даних. В їх число входять великі інтернет-магазини, веб-портали та сервіси для роботи з Big data.

Переваги LSAPI

  • Збільшення продуктивності. Завдяки високій швидкості обробки PHP, сайти починають завантажуватися і працювати швидше. Продуктивність LSAPI на 50% вище, ніж у Apache (mod_PHP) і на 20% перевершує FastCGI.
  • Вибір версії PHP окремо для кожного домена. LSAPI дозволяє налаштовувати окремі версії PHP під кожен домен, навіть в межах одного облікового запису. Більш того, для кожного сайту можна індивідуально налаштувати окремий список PHP-розширень.
  • Зменшення споживання ресурсів. Процесам lsphp потрібно набагато менше пам’яті. Це зменшує загальне навантаження на систему і знижує ймовірність перевищити ресурсні ліміти, виділені користувачеві.
  • Посилення безпеки. LSAPI підтримує модуль безпечної роботи з додатками suEXEC. Крім того, тут реалізована можливість ізольованого запуску процесів в chroot оточенні.
  • Гнучкість налаштувань. Можна змінювати налаштування PHP будь-яким зручним способом – через конфігурацію веб-сервера або файл .htaccess.
  • Прискорення роботи з opcode-кешуванням. Технологія LSAPI підтримує кешування проміжного коду (opcode caching) – швидке завантаження PHP-процесів із загальної пам’яті. Ця функція реалізована за допомогою додаткових розширень (наприклад, XCache, Zend Opcache), які можуть змінюватися в залежності від версії PHP.
  • Швидкий запуск. LSAPI встановлюється через панель управління «в 1 клік» і починає працювати без будь-яких додаткових налаштувань.
  • Розкриття переваг Apache. При більшій продуктивності, LSAPI підтримує кращі можливості веб-сервера Apache, включаючи роботу з динамічним контентом через файл .htaccess і модуль mod_php для PHP-скриптів.